treningi         zawody         wyjazdy         pomiar-czasu       

Kibicuj z nami w Bytomiu

HDEF - BytomJuż w najbliższą niedzielę 21 wrześnie odbywa się Półmaraton Bytomski, czyli swoista kulminacja naszych przygotowań treningowych. Spotkasz nas na ul. Racjonalistów w Miechowickim Parku Ludowym. Na wszystkich Honorowych Dawców Energii Fortum będą również czekać koszulki techniczne naszej akcji.

Register to read more...

Dawcy Energii pobiegli w Bytomiu

hdef-start-bieguBył to pierwszy bieg Honorowych Dawców Energi Fortum jaki odbył się w Bytomiu. Być może frekwencja nie oszołomiła organizatorów, ale za to mogliśmy wielu osobom przybliżyć ideę naszej akcji jaką jest pomoc bytomskiemu stowarzyszeniu Dom Nadziejii.

Register to read more...

3 maja w Bytomiu

fortum-3majaŚwięto uchwalenia konstytucji 3 maja świętujemy na różne sposoby. Dziś w Bytomiu uczciliśmy ten dzień na biegowo. Odbył się bieg na rynku w centrum miasta. Pomimo mało zachęcającej pogody przyszło wiele osób. Jednocześnie wspieraliśmy akcję Honorowy Dawca Energii Fortum.

Register to read more...

Bieg rekreacyjny HDEF

grafbiegJuż w sobotę 28 czerwca odbędzie się bieg rekreacyjny w parku miejskim w Bytomiu obok obiektu Torkacik. To już półmetek naszej akcji, tym samym czas na aktywne podsumowanie dotychczasowych zmagań. Przygotowaliśmy sporo gadżetów, będzie to też okazja aby porozmawiać o przygotowaniach do wrześniowego półmaratonu. Oto szczegóły imprezy.

Register to read more...

Aplikacja Fortum

biegaj-z-aplikacja-fortumPobierz aplikację mobilną Fortum i wspieraj akcję Honorowy dawca Energii Fortum. Program jest darmowy, dzięki niemu przekażemy naszą energię dla swojego miasta. Jak to zrobić? Oto kilka prostych kroków:

Register to read more...

Biegi Pro-Run

gp-powiatu-logo

 

. .

TOP