Trener-nieco-osobistybaner

Trening, dieta, wynik

nowalijki-dieta-na-wiosneDobrze zbilansowana dieta i trening nie tylko poprawią twoje samopoczucie, zdrowie i sylwetkę. Pozwoli Ci również cieszyć się lepszymi wynikami nie tylko na ulubionym dystansie. Aby zrealizować te cele dieta musi być twoim nierozłącznym partnerem. Zobacz jak możesz poprawić swoje umiejętności nie tylko na trasie, ale i w kuchni.

Register to read more...

Wiosenny "zryw" nie wystarczy

zryw-to-za-maloPrzed nami wiosna. Jest to czas w którym według moich obserwacji z jeszcze większym zaangażowaniem realizujemy biegowe „postanowienia". Dlaczego tak jest? Odpowiedź zna chyba każdy. Wszystko budzi się do życia, człowiek też. Zatem czy wiosenny impuls wystarczy aby wytrwać w postanowieniu i przygotować się do półmaratonu lub maratonu? Kontrowersyjnie odpowiem "nie zawsze".

Register to read more...

Ile potrzebuję kalorii?

kalorie-biegaczaDieta w połączeniu z aktywnością fizyczną to najlepsza mieszanka dla naszego zdrowia. Nie jakaś restrykcyjna tylko racjonalna, przemyślaną i systematyczna. Jednocześnie gdy trenujemy to zazwyczaj pozwalamy sobie na więcej i łatwo przychodzi nam przyjmowanie większej ilości posiłków. Jednak czy zastanawiasz się czasem ile rzeczywiście ich potrzeba?

Register to read more...

GPS dla biegaczy

zegarki-GPSCzasy się zmieniają, a co za tym idzie technologia. Jeszcze nie tak dawno biegałem w bawełnianej koszulce co było wręcz uważane za wskazane i korzystne. Do pomiaru treningu wystarczał stoper. Ba znam takich, którzy trenowali interwały z zegarkiem wskazówkowym. Za jakiś czas będziemy pewnie obserwować biegaczy, którzy ponownie odkrywają de rzeczy, a wszystko będzie szeroko nazwane mianem Vintage Run. Jednak nim to nastąpi w służbie naszych treningów przybywa najnowsza technika, jedną z nich jest GPS.

Register to read more...

Trener, nieco osobisty - postanowienia

Jacek-Urbanowicz-trener nieco osobistyPrzy okazji Nowego Roku nie sposób uciec od wszechobecnych postanowień. Wyznaczamy sobie przeróżne cele z niemal każdej dziedziny życia. Jadnak dla mnie i osób z którymi mam przyjemność się spotykać, najważniejsze są chyba te z zakresu aktywności fizycznej. Sam postanowiłem podjąć dwa różne rodzaje tych postanowień. Pytanie, które będzie trudniejsze do realizacji.

Register to read more...

More Articles...

  1. Biegający Blogerzy

Biegi Pro-Run

gp-powiatu-logo

 

. .

TOP